Puur uit interesse. Heb vandaag wat gelezen omtrent de "nieuwe" cilinder van 2fast voor derbi. Dit is een 100cc met bijhorende 47mm lange slag krukas, ook hebben ze een bijpassende opmaat onderlangse uitlaat. Nu claimde een Duitser op youtube dat met deze kit 36 "PS" / PK te halen was. Nu als ik alles een beetje op een rijtje zet claimt Bidalot dat zij 32,5 PK halen met hun 94cc kit en MXS 34 PK met hun 90cc. Ik weet natuurlijk dat alles zéér afhankelijk is van de rest van de setup, afstelling, afwerking etc.
Nu vroeg ik mij af weet iemand iets meer over de kwaliteit van deze "nieuwe" kit? En zouden jullie deze bv. prefereren over Bidalot 94 of MXS 90 ofzo?
Hier even een linkje:
https://www.scootfast.net/kit-cylindre- ... uro-3.html
https://www.scootfast.net/vilebrequin-2 ... -47mm.html
https://www.scootfast.net/pot-d-echappe ... derbi.html
Ik ken de naam 2fast vooral van de "scootertuning" en daar stonden ze toch bekend voor zijn goede kwaliteit dus vroeg mij het toch af, uit interesse. Zag de post hierboven van is een beetje hetzelfde idee als 2Fast4race maar wist niet wat hij bedoelde, qua kwaliteit, afwerking,...?