Ja, net was ook weer iets heel vaags, gingen ze een takelwagen ophalen, en een cabrio sport ofzo, wordt de cabrio sport gejat terwijl ze erbij staan, het die kjel zon pistool met lasertje (die kerel die de baas is van de repo zeg maar, die ouwe dikke mexicaan, niet die jonge) helemaal dreigen.
Ook 1 keer, gingen ze 10 karts ophalen, wouden ze ''stiekem'' doen, mislukt natuurlijk, gaat 1 iemand allemaal rondjes om die kale blanke rijden met zijn kart, en natuurlijk op hem af rijden en net voor hem vol in de remmen zodat hij om hem heen kan rijden, lekker irritant, Gaat die kale dreigen dat hij hem gaat slaan. Doet hij natuurlijk weer niet.
Of 1 x dat ze een ijshockey baan schuiver op gingen halen

waren ze natuurlijk net aan het ijshockeyen, en ja hoor die kale blanke is de lul met zijn zonnebrilletje

Eedereen op hem af schaatsen en ook weer vol in de ankers, zodat hij allemaal ijs overzich heen krijg, en natuurlijk flikkert, elke keer. Krijgt hij ook een keer schouderduw van zon ijshockeyer, gaat hij ook onderuit. Leukste was nog wel dat die dikke mexicaan, die ouwe, beloofd had dat hij die blanke achterop kwam, toen hij zag wat ze met die kale blanke deden bleef hij maar mooi buiten de ijsbaan staan

Gaat die kalen ook weer dreigen met een bezem, en die ijzeren haken die ze gebruiken om te takelen, pakken ze zijn ijzeren haken af met die sticks van ze.
en nog 1x gingen ze een wagen ophalen en lag er een ''dood'' wijf in.. Juustem, niet dus, gingen ze haar roepen, reargeert ze niet, pas als ze 1 meter van haar af staan reargeert ze. Hele auto onder de grafiti, blijkt dat ze een of ander ckv projectje aan het filmen zijn, want komt later zon gast met camera bij, die dus er ook gewoon al de hele tijd bij stond. TE NEP
dit waren de leukste repo's, de rest was niet echt boeiend, en van da SM wijf, das helemaal vaag, die vieze ouwe heks, die lilekert, die met die blonde haren zei dat ze ook wel eens aan sm deed. Zat net op dat soort info te wachten
