hallo
als ik rem met mn voor rem schiet ik iets door hij remt heel zacht en daarna blijft ie vast zitten wat moet ik doen?
voorrem doet raar
-
- Derbi fan
- Berichten: 76
- Lid geworden op: wo 04 apr 2012, 09:49
- Vervoersmiddel: derbi drd racing 2008
- marvin65
- Pro tuner
- Berichten: 689
- Lid geworden op: vr 11 nov 2011, 17:36
- Vervoersmiddel: Derbi DRD #85 (sold)
- Gallery: http://www.derbi-forum.nl/viewtopic.php?f=9&t=7346
- Locatie: Oss
- Frnk93
- Schakelrijder
- Berichten: 102
- Lid geworden op: do 05 jan 2012, 16:42
- Vervoersmiddel: Derbi Senda DRD Racing, Yamaha TZR, Tomos Quadro
- Locatie: Wildervank
Re: voorrem doet raar
dit probleem had een maat van me ook iedere keer als ie remde dan "klikte" de rem en dan blokkeerde hij, vervang je remblokjes eens als deze ongelijk gesleten zijn kan dat het probleem zijn.
-
- Tuner
- Berichten: 434
- Lid geworden op: zo 05 aug 2012, 16:31
- Vervoersmiddel: derbi senda x-race 2010 sm, in progress
- Gallery: http://derbi-forum.nl/viewtopic.php?f=9&t=8543
- Locatie: lier
Re: voorrem doet raar
remblokjes zijn (bijna) op - hierdoor komen de zuigers voor een deel tevoorschijn - er komt meer vuil tussen om dat er meer opening is dus het gaat wat makkelijker -zuigertjes slijten hierdoor en de rubertjes beginnen slecht te sluiten er komt een randje vuil rond je cilinder die waardoor die begint te haken (aangezien de rubber slijten dichten ze niet meer 100% af en kan er druk verlies zijn waardoor het "vuil randje" op de zuiger haakt)
maar als het al zo erg is zou ik maar eens kijken naar de blokjes want denk dat je op ijzer aan het remmen bent en dan kan je binnekort ook een nieuwe schijf kopen
maar als het al zo erg is zou ik maar eens kijken naar de blokjes want denk dat je op ijzer aan het remmen bent en dan kan je binnekort ook een nieuwe schijf kopen