Nu zijn we weer een jaar verder en is mijn niveau stukken beter geworden, alleen de conditie laat veel te weten over. Armpomp na een paar minuten en niet meer dan 10minuten op de motor. Daarbij kwamen de hoge kosten van een 4takt motor.
Daarom de reden om terug te gaan naar 2takt. De motor is lichter, wendbaarder en als je hem op gang weet te houden even snel. Onderhoud kan ik zelf en daardoor is het een stuk goedkoper de motor rijdend te houden. En het gejank van zoon 2takt is natuurlijk niet te beschrijven bij de brul van een 4takt.
De kx250 uit 96, wat een beest was dat!

Een jaar later de Honda crf250 uit '05

En nu de Rm125
Tot nu toe helaas nog maar 1x mee gereden, op Zuidwolde.


De motor komt uit 2005 en is in principe zover doorontwikkeld als suzuki is gegaan met zijn 2takten. Super soepel op het gas en de koppeling. Vanwege de Hgs uitlaat heeft de motor wat meer vermogen en door het v-force membraanpje is de gasreactie bizar! Ben benieuwd hoe het seizoen eruit komt te zien
