
naar derbi tuning

nieuwe uitlaat,
andere kappen,
nieuwe wielen,
nieuw blok,
kilswitch,
74cc
21mm carb,
en nog wat spullen,
topsnelheid 130





Maurits schreef:Sneeuw is vies nat en koud, alleen leuk als het onder m`n skies ligt
Jon schreef:ziet er leuk uit man, maar beter had je originele drd radkappen gekocht
Rallyking schreef:Zijn jullie batsbuddy's ofzo?
wielen van een aprilia rsstef schreef:Netjes, wat voor wielen zitten erin?
wielen van een aprilia rsstef schreef:Netjes, wat voor wielen zitten erin?
ja eigenlijk zijn ze precies het zelfde en de limited heeft die ookarnoDV schreef:zijn die rs wielen het zelfde op gpr ja toch ?
kan een setje op de kop tikken voor 50 euro bij vriend van me :d gpr wielen 2005basschurink schreef:ja eigenlijk zijn ze precies het zelfde en de limited heeft die ookarnoDV schreef:zijn die rs wielen het zelfde op gpr ja toch ?
en deze wielen kan je niet voor klein prijsje kopen hoor
maar deze wielen komen uit 2009 volgens mij maar ik heb er niks aan moeten veranderen alleen remklauw verleng stukje makenarnoDV schreef:kan een setje op de kop tikken voor 50 euro bij vriend van me :d gpr wielen 2005basschurink schreef:ja eigenlijk zijn ze precies het zelfde en de limited heeft die ookarnoDV schreef:zijn die rs wielen het zelfde op gpr ja toch ?
en deze wielen kan je niet voor klein prijsje kopen hoor
moeten de assen veranderd worden ?