ik zat dus ff te denken ik wil wel een oud type aprilia rs 50 kopen (liefst een rollend frame) van zo rond 2005 en iets eerder.
maar ik wil wel graag een derbi blok dus ik dacht past er misschien een ebs of d50 blok in de oud type rs50 weet iemand dat toevallig?
want naar mijn weet kan ik makkelijker meer vermogen uit een derbi blok halen zonder de maar al te bekende versnellingsbak problemen bij het am6 blok.
derbi blok in aprilia
-
- Beheerder
- Berichten: 6927
- Lid geworden op: za 16 okt 2010, 13:17
- Vervoersmiddel: Derbi drd racing 2007 supermoto(verkocht)
Derbi pro race crosser (verkocht)
Derbi gpr 70cc Sprinter
Derbi DRD PRO (verkocht)
Husaberg FE570 Supermoto (verkocht)
TM SMX450 2015 (verkocht)
Husqvarna TE300 (verkocht)
Honda CRF1000 2016 Tresoldi replica - Gallery: DRD MHR Supermoto: http://derbi-forum.nl/viewtopic.php?f=34&t=800
GPR Sprinter: http://derbi-forum.nl/viewtopic.php?f=10&t=5477
DRD PRO: http://derbi-forum.nl/viewtopic.php?f=10&t=8497 - Locatie: Heerewaarden
- Contacteer:
Re: derbi blok in aprilia
Tja alles is pas temaken natuurlijk, maar 1 op 1 past het niet.
Versnellingsbak problemen van een am6 valt wel mee. Hij schakelt alleen wat slechter dan een Derbi als je dat gewend bent. Maar ook een am6 versnellingsbak kan vermogen aan.
Versnellingsbak problemen van een am6 valt wel mee. Hij schakelt alleen wat slechter dan een Derbi als je dat gewend bent. Maar ook een am6 versnellingsbak kan vermogen aan.