


De scooter heeft altijd netjes binnen gestaan en is met liefde onderhouden. Ik heb de scooter altijd minimaal een minuutje warm laten lopen. Ik ben de 4e eigenaar en heb er zelf zo'n 2500-3000 kilometer op gereden.
Kort geleden alles opnieuw laten stellen bij scooter specialist.
Altijd netjes onderhouden.
Huidige kilometer stand: 28.8**
Er zit een begrenzer op.(momenteel verwijdert maar bij serieuze intresse kan die weer gemonteerd worden)
Top snelheid van 62km/u (gps) met begrenzer aan 52km/u.(kan bij serieuze intresse op/af gevoerd worden) ook heb ik er nog extra 6,5 gram rolletjes bij waarmee de snelheid zo'n 67+ is. De scooter kan op het moment met goed oefenen ook wheelies trekken!!!
De scooter is enorm zuinig! Rijd 1:40
Costum Painted sp kappen, velgen, achterveer, rem hevels.
Heeft wel lichte gebruikers sporen maar die vallen alleen op als je er op let.
Banden zijn allebij nog geen 1200km oud.
Kleppen zijn ook net gesteld en alles slijtage onderdelen in het blok zijn ook vervangen (geen bon dus je moet me maar op me woord geloven)
Balhoofd lager ook nog geen 50 kilometer geleden vervangen!

Rijd heerlijk dankzij het hoge windscherm.
Start ALTIJD 1 keer, ook in de winter!
heeft op het moment start problemen want de kleppen moeten ingeslepen worden, daarna is die weer 100%! dit kost ongeveer tussen de €40/60 in.
Ik doe de scooter weg omdat ik toch liever een schakelbrommer rijd.
Doe een goed bod, stuur me een mailtje of app me op whatsapp en ik reageer zo snel mogelijk!