needrdproking schreef:jow bedankt niet vergeten he

needrdproking schreef:jow bedankt niet vergeten he
Stuur mij dan ook PB ajbmikekaap schreef:Ik heb nog geen idee, er waren al meer die hem ook wel wilde kopen. ik PB wel als ik de prijs weet.drdproking schreef:wat oet je er voor hebben?
jooooow, was ik al van plan trouwensArnaudN schreef:Stuur mij dan ook PB ajbmikekaap schreef:Ik heb nog geen idee, er waren al meer die hem ook wel wilde kopen. ik PB wel als ik de prijs weet.drdproking schreef:wat oet je er voor hebben?
jaArjandevries schreef:gewild item die conti
Als ik je een dag moet helpen moet je het maar zeggen, whatsapp maar gewoonmikekaap schreef:Eeeey,
Eindelijk heb ik weer tijd om met m'n brommer bezig te gaan![]()
Ik heb een adresje gevonden waar ik mijn ori en de gianelli uitlaat laat stralen, ook laat ik nog een aantal andere dingen stralen. In de kerstvakantie ga ik ook hopenlijk mijn theorie halen en ben ik van plan mijn brommer af te maken.
Timmerman101 schreef:Planking with Derbi's
okemikekaap schreef:Thnx ! Sws 85km/h misschien nog wel harder maar daar is onze oprit te kort voor
hahah ja iddDerbi-Daan schreef:okemikekaap schreef:Thnx ! Sws 85km/h misschien nog wel harder maar daar is onze oprit te kort voor![]()
ik zit er over te denken om ook zo uitlaat er onder te zetten
maar als ik op rollerbank kom ben ik wel de klos
hoii,kevinlubberts schreef:hoi
ik woon in roden
reed op een 85# (staat nu tekoop 950 euro met maar 6310 km op teller)
reed op:
80cc MHR
MHR uitlaat (supermotARD)
28 mm cabr
nooit aan gehouden
ging 2 jaar terug naar oldeborg naar school