Ik ben Remy van Binsbergen en ik ben sinds november 2012 trotse eigenaar van een Derbi Senda Xtreme 2008. Ik woon in Heteren, een dorp in de buurt van Arnhem.
Ik wil mijn Derbi graag wat mooier maken, maar ik weet niet zo goed wat ik eraan kan doen. Ik heb al een paar dingen veranderd:
- Rechterspiegel eraf gehaald
- Zwart/blauwe handvatten erop gezet
- Het originele blauwe voorspatbord vervangen door een zwarte universele (raar merk, supermotard ofzoiets).
Eerst een paar foto's van hoe die was toen ik hem kocht:



Ik wil ook graag mijn radiatorkappen vervangen, de grijze die er nu op zitten zijn niet origineel maar van een xtreme 50R, ik zou graag de originele xtreme zwart blauwe willen maar omdat deze nieuw erg duur zijn heb ik het tot nu toe maar zo gelaten, misschien heeft er iemand tips voor radiatorkappen en zo ja welke kleur.
Hier een paar foto's van hoe de brommer er nu bij staat:



Ik hoop dat jullie wat tips hebben wat betreft het uiterlijk. Ik ga misschien nog een keer een leovince v6 kopen maar omdat ik er elke dag mee naar school moet en er nogal vaak rollenbanken in de buurt staan zal er dan een prop in moeten zitten.
Ik hoor graag jullie reacties
Groet,
Remy