Pagina 1 van 1

afstellen derbi

Geplaatst: ma 03 dec 2012, 12:58
door vincent62
Hallo,

Ik heb een derbi senda racing uit 2009 met een gianelli conti en sproeier 94 er nu in. Ik had er eerst nog een powerfilter op met sproeier 110 erin toen liep hij perfect. Alleen met al die regen liep er water in de powerfilter.. En nu had ik me normale luchtbox er weer opgezet en toen verzoop hij toen ben ik naar sproeier 100 gegaan toen liep hij in hoge toeren goed alleen hij bleef stationair heel snel lopen en dan viel hij ineens terug in toeren en valt hij uit en als je gas gaf smoorde die en kwam dan wel weer op toeren dus toen heb ik er sproeier 94 ingedaan (gasnaald staat helemaal bovenaan) en nu krijg ik hem niet meer aan de praat. Iemand tips hoe ik mijn derbi kan afstellen?

Mvg, Vincent

Re: afstellen derbi

Geplaatst: ma 03 dec 2012, 14:30
door ral4life
Als het clipje van de gasnaald helemaal boven zit krijgt die juist minder.
en dat die stationair hoog loopt en daarna weer laag klink als valse lucht.

je kan ook nog naar je bougie kleur kijken.

Re: afstellen derbi

Geplaatst: ma 03 dec 2012, 14:31
door Beunhaas321
Hoge toeren stationair is een teken van te kleine sproeier. Probeer eens sproeier 105.

Re: afstellen derbi

Geplaatst: ma 03 dec 2012, 15:19
door vincent62
Beunhaas321 schreef:Hoge toeren stationair is een teken van te kleine sproeier. Probeer eens sproeier 105.
ik had er eerst ook sproeier 100 in en toen als hij stationair draaide viel hij vanzelf uit maar als je dan nog net gas gaf smoorde die en kwam hij weer op toeren dus dan verzoop hij toch ook lijkt mij?

Re: afstellen derbi

Geplaatst: ma 03 dec 2012, 15:42
door Beunhaas321
Denk eerder dat hij het mengsel niet verbrand omdat hij dan te arm loopt. Als ik jou was zou ik 105 eens proberen.

Re: afstellen derbi

Geplaatst: ma 03 dec 2012, 20:31
door Wesley95
ja idd rond de 105 proberen

Re: afstellen derbi

Geplaatst: ma 03 dec 2012, 22:46
door vincent62
Nu heb ik hem eindelijk aan de praat maar hij blijft heel snel stationair lopen en valt dan ineens uit iemand een oplossing?

Re: afstellen derbi

Geplaatst: di 04 dec 2012, 18:32
door basserd
heb je wel een bougie met hittegraad 8? dat is makkelijker afstellen en start beter (vooral in de winter)

Re: afstellen derbi

Geplaatst: di 04 dec 2012, 20:30
door vincent62
Ja hij loopt nu maar zodra je het gas loslaat is het over en aankicken gaat ook niet en aan de luchschroef en stationair schroef veranderd er niks..

Re: afstellen derbi

Geplaatst: wo 05 dec 2012, 17:50
door Wesley95
welke sproeier gebruik je nu?

Re: afstellen derbi

Geplaatst: wo 05 dec 2012, 19:49
door vincent62
Wesley95 schreef:welke sproeier gebruik je nu?
ik heb nu me powerfilter er weer opgezet en sproeier 110 zit erin en de gasnaald weer hetzelfde gezet als toen hij perfect liep met de powerfilter maar.hij wil niet meer stationair lopen ..