Pagina 1 van 1

begrenzer afstellen, derbi gpr

Geplaatst: vr 02 sep 2011, 22:08
door thomy nl
hallo,

ik heb een derbi gpr uit 2009.
er zit een gianelli conti onder en hij loopt perfect(86 kmpu).
ik heb er een DMP - toerenbegrenzer verstelbaar op gezet, maar ik krijg hem alleen niet goed af gesteld.
er zitten 2 schakelaartje's op die je kunt afstellen, ik heb bij de blauwe schakelaar 1 standje gevonden waarbij m'n brommer uitstekend loopt... doe ik 'm 1tje verder... dan valtie gelijk uit.
dan heb ik nog een andere schakelaar met de standen 123456789abcdefg als ik hem op standje 2 zet begrensd hij hem bijna niet, en loopt de brommer ong 85, als ik hem op standje 3/4 zet loopt de brommer ong. 75,in z'n 5e versnelling, schakel je naar z'n zes komt ie niet boven de 7 duizend toeren, en blijft dan op 75 kmpu steken.
dit valt natuurlijk erg op,dus heeft iemand enig iedee hoe ik dit kan oplossen.

alvast bedankt

Re: begrenzer afstellen, derbi gpr

Geplaatst: ma 05 sep 2011, 19:19
door thomy nl
niemand?

waarschijnlijk is deze begrenzer troep, want ik trok hem vanmiddag al door de begrenzer heen.

iemand nog een voorstel welke andere begrenzer ik er op kan zetten, die het goed doet?

Re: begrenzer afstellen, derbi gpr

Geplaatst: vr 09 sep 2011, 09:08
door Boeki
http://www.magneetbegrenzer.nl! :thumbup:

Trek je nooit doorheen, en is super af te stellen door middel van een klein schroefje.

Klein nadeel is wel dat ie gaat stotteren bij volgas in zijn vrij.

Oja, en het plekje waar je de magneet over het kastje moet halen luistert vrij nauwkeurig, maar als je dat eenmaal onder de knie hebt gaat dat ook wel. ;)