Pagina 1 van 1
Hulp bij brommer kopen nodig
Geplaatst: ma 28 okt 2019, 18:40
door Pingu_88
hoi,
ik heb een brommer gezien alleen ik weet niet waar ik op moet letten en wat voor vragen ik moet stellen erover. kan iemand mij helpen?
het gaat om deze advertentie
https://www.marktplaats.nl/a/fietsen-en ... =mympBuyer
Re: Hulp bij brommer kopen nodig
Geplaatst: di 29 okt 2019, 00:58
door 42
Zou sowieso de echte kilometerstand willen weten.
Leuk dat ie nog maar 200km gereden heeft met een nieuwe zuiger en uitlaat maar dat zegt niks over de rest van de fiets.
Er staat ook dat hij is terugbegrensd, heeft dus harder gereden, zou willen weten hoe hard..ook al moet je dan maar afwachten of je een eerlijk antwoord krijgt..
Als het even kan iemand meenemen als je gaat kijken die verstand heeft van brommers, dat scheelt een boel.
Als dat niet mogelijk is gewoon even deze linkjes bekijken..daar wordt alles wel zo'n beetje gezegd ( ben ff lui :p ) :
https://www.google.com/search?ei=K323Xf ... CAs&uact=5
Ook is hij net wat goedkoper dan vergelijkbare andere als ik snel kijk..kan een koopje zijn, kan ook andere reden hebben.
Ook : ik weet niet waar je woont..maar hij heeft geen Nederlands kenteken, als je in Belgie woont geen probleem maar voor Nederland zal je hem in moeten voeren.
Re: Hulp bij brommer kopen nodig
Geplaatst: wo 06 nov 2019, 19:08
door LA55YamahaDerbi
Ik zou zelf ook altijd vragen hoe lang de huidige eigenaar deze brommer heeft gehad en wat er allemaal aan is gebeurd qua opvoeren/terugvoeren en ander onderhoud.
Re: Hulp bij brommer kopen nodig
Geplaatst: vr 16 apr 2021, 10:56
door LaraGravois
Ik zou willen vragen hoe vaak de bromfiets in gebruik is geweest en of de huidige eigenaar de eerste eigenaar is.
Re: Hulp bij brommer kopen nodig
Geplaatst: za 17 apr 2021, 13:06
door Brommert_01
Waar ben je mee bezig?
Re: Hulp bij brommer kopen nodig
Geplaatst: za 17 apr 2021, 13:07
door Brommert_01
Kijk eens naar de datum van het vorige bericht....
Re: Hulp bij brommer kopen nodig
Geplaatst: za 17 apr 2021, 15:23
door 42
Misschien twijfelt ie nog..
