Pagina 1 van 1

Geen kickstart

Geplaatst: di 26 jul 2016, 21:07
door Sytzevdh
Hallo iedereen,
Ik heb onlangs een Derbi Senda Extreme gekocht, maar er zit alleen geen kickstart op. En aangezien ik een lui beest ben, wil ik weten hoe deze er op gezet moet worden.

Re: Geen kickstart

Geplaatst: di 26 jul 2016, 22:08
door Gooncy
Eerst koop je een kickstart pedaal.
Dan monteer je die over de kickstarter as.
Boutje erin.
Klaar.

Re: Geen kickstart

Geplaatst: wo 27 jul 2016, 17:26
door Sytzevdh
Gooncy schreef:Eerst koop je een kickstart pedaal.
Dan monteer je die over de kickstarter as.
Boutje erin.
Klaar.
T punt is, ik heb wel het pedaal en een grote soort van veer!? Een tandwiel en een zwart dingetje. Ook geen idee hoe ik t blok open krijg.

Re: Geen kickstart

Geplaatst: wo 27 jul 2016, 20:28
door VVincent
We willen best uitleggen hoe het moet, tot in details, maar misschien is het beter om naar een brommerboer te gaan?! Niet lullig bedoeld maar je zegt zelf al dat je geen idee hebt hoe je een blok open krijgt. (in dit geval eigenlijk alleen de koppelingsdeksel)

Re: Geen kickstart

Geplaatst: vr 29 jul 2016, 10:06
door Sytzevdh
VVincent schreef:We willen best uitleggen hoe het moet, tot in details, maar misschien is het beter om naar een brommerboer te gaan?! Niet lullig bedoeld maar je zegt zelf al dat je geen idee hebt hoe je een blok open krijgt. (in dit geval eigenlijk alleen de koppelingsdeksel)

Idd, hij is al bijna gemaakt :)