Pagina 1 van 1

Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 15:17
door Biggy
Betse forumleden,

Mijn Derbi loopt 52 per uur. soms 53 per uur als er wind mee is. Maar dit is te snel je mag maar 45 gaan. Op de rollerbank is de snelheid nog hoger. Hoe krijg ik hem trager. Het is volledig standaard NIETS aan gedaan ? Ik heb een vriend op zijn teller liep hij ook 52 km per uur het is een Generic trigger sm50 Hij is op de rollerbank gegaan en hy liep ineens 60 - 8 = 52 km per uur dus het is in beslag genomen. daarom dat ik mijn voorzorg maatregelen neem.

Alvast bedankt !!

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 16:16
door jony
Tandwielen/prop in je uitlaat lassen.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 16:22
door JeroenvR
Je maakt een grapje? :emo:
Niemand maakt een probleem van 52km/h, en in beslag nemen gaat in Nederland zeker niet gebeuren.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 16:24
door the skullkid
JeroenvR schreef:Je maakt een grapje? :emo:
Niemand maakt een probleem van 52km/h, en in beslag nemen gaat in Nederland zeker niet gebeuren.
In Belgiƫ wel.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 16:57
door mototje
idd hij zal wel in belgiƫ wonen. Je zou een kleiner voortandwiel kunnen monteren, maar let dan wel op dat je op volgas geen overtoeren gaat maken! en anders kun je nog een prop in je uitlaat lassen, hier is genoeg over te vinden op het forum.

maar je zegt dat hij nog volledig origineel is, dan zou de prop er dus ook nog inzitten.. controleer dit even, en kijk ook of de piemel er nog aan zit. anders zou je je prop moeten vervangen voor een met een nog kleinere doorlaat.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 17:29
door Biggy
De prop zit er nog in ook de piemel. Kan het niet zijn dat mijn teller gewoon niet nauwkeurig is en 7 km per uur der naast zit ? maar dat zal onwaarschijnlijk zijn.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 17:38
door Joram
Tellers hebben afwijking.

Mocht de Politie moeilijk doen om die enkele km'ers zijn ze wel heel erg gay.
Ding is goedgekeurd dus dan is ie goed. Anders fabrikant aansprakelijk stellen want niet jouw schuld als ie helemaal origineel is.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 17:45
door segermans
rij een keer met gps in je broekzak op topsnelheid en kijk wat die aangeeft. Dan heb je zekerheid..

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 17:47
door Biggy
Ken jij een betrouwbare app op de IPhone liefts gratis ?

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 17:49
door Biggy
Of ik zal wel de volgende keer met een tomtom in me mond op topsnelheid rijden en dan met 1 hand naar de gps zien hoe snel hem aangeeft.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: za 09 nov 2013, 17:53
door jony
:emo:

Je hebt vast wel speed-o-meter voor iPhone.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: zo 10 nov 2013, 09:11
door JeroenvR
Ik heb een goede voor Android, voor iphone zullen ze er vast ook wel zijn.

Re: Derbi gaat te snel

Geplaatst: zo 10 nov 2013, 09:23
door Derbi-DRD-Oss
Ik gebruik deze op mijn iphone en werkt goed hoor zet hem aan en gooi de iphone on me jaszak en naar een topsnelheid rit kijk ik wat de top is deze bijft er in staan bij MAX werkt goed hoor !

en via de instellingen kun je km/u aan zetten en als je hem een slag draait kun je max zien zie foto recht boven !

Afbeelding