Pagina 1 van 1

powerband

Geplaatst: di 27 aug 2013, 19:37
door RYZLuc
Hallo,
Ik heb een Tecnigas Enox (laat de haat maar komen). Het schijnt dat hij pas vanaf de 8000 toeren in de powerband komt, maar omdat ik geen toerenteller heb moet ik maar gokken hoeveel dat ongeveer is. Als ik denk dat hij rond die 8k toeren komt gaat hij alleen trillen als een ziekte, en gaat hij niet harder. Ben ik dan al voorbij de powerband, of is die powerband gewoon niks waard?

Groeten,
Luc

Re: powerband

Geplaatst: di 27 aug 2013, 20:17
door HardWithStyle
Die uitlaat komt laat in de toeren ja, maar je merkt wel dat je versneld. Misschien beter afstellen?


P.s. andere uitlaat kopen! :emo:

Re: powerband

Geplaatst: di 27 aug 2013, 20:40
door RYZLuc
HardWithStyle schreef:Die uitlaat komt laat in de toeren ja, maar je merkt wel dat je versneld. Misschien beter afstellen?


P.s. andere uitlaat kopen! :emo:
Ja, zit er aan te denken om Leovince te kopen.. Maar vandaag op rollerbank.. Toch weer 67 euro.. En aangezien ik in Breda naar school ga gaat 't nog wat worden met al die controles.. Wat moet ik precies beter afstellen?

Re: powerband

Geplaatst: di 27 aug 2013, 21:23
door HardWithStyle
Je mengsel afstelling zal niet kloppen. Ikzelf had ook een RYZ met enox uitlaat en reed 95.. Dus ergens klopt er iets niet!

Re: powerband

Geplaatst: di 27 aug 2013, 22:18
door DaanS
Trek hem daar eens doorheen, door dat trillen.

Ik denk dat je moet gaan afstellen, maar probeer eerst even daar doorheen te gaan. Daarna komt de powerband normaal

Re: powerband

Geplaatst: di 27 aug 2013, 23:27
door HardWithStyle
Ik denk dat ze m op de roller m wel zo ver mogelijk door hebben getrokken ;)

Re: powerband

Geplaatst: wo 28 aug 2013, 10:51
door RYZLuc
HardWithStyle schreef:Ik denk dat ze m op de roller m wel zo ver mogelijk door hebben getrokken ;)
Klopt, ik schrok er zelf van hoe hard hij trok.. Ik zal 'm zo eens door dat trillen heen laten gaan.
DaanS schreef:Trek hem daar eens doorheen, door dat trillen.

Ik denk dat je moet gaan afstellen, maar probeer eerst even daar doorheen te gaan. Daarna komt de powerband normaal
Wat moet ik dan precies afstellen? Ik ben nog helemaal nieuw op het gebied van brommers eigenlijk (A)

Re: powerband

Geplaatst: wo 28 aug 2013, 19:26
door RYZLuc
Nou jongens, ik heb geprobeerd er door heen te komen, maar dat lukte niet..

Re: powerband

Geplaatst: do 05 sep 2013, 01:50
door Pew
Afstellen qua sproeier, probeer even een andere maat.

Re: powerband

Geplaatst: do 05 sep 2013, 07:10
door DaanS
Misschien even volgas rijden, dan meteen uitzetten, bougie eruit draaien en kijken naar de kleur van dat kleine dingetje in het midden.

Helemaal zwart is te rijk, wit is te licht.

Laat maar weten welke kleur hij is

Re: powerband

Geplaatst: do 05 sep 2013, 16:10
door JeroenvR
Inderdaad verkeerd afgesteld, ff doen wat daan zegt en dan krijg je wel te horen welke sproeier je erin moet zetten