Pagina 1 van 1
brommer doet raar
Geplaatst: vr 09 okt 2020, 21:31
door ManuDRD-Racing
mijn brommer doet raar, ik heb een filmpje gemaakt.
https://youtu.be/TxM9yatXopY
ook als ik mn brommer start doet ie raar. ik moet eerst een minuut wachten met gas geven anders doet ie bwaap en valt ie uit.
hij rijd voorderest wel gewoon goed.
Re: brommer doet raar
Geplaatst: vr 09 okt 2020, 22:39
door 42
Misschien net te grote sproeier ?
Is kouder nu dus meer O2 dingussen.
Mijne is afgesteld toen t redelijk warm was, merk nu dat ie slechter start dan eerst.
Re: brommer doet raar
Geplaatst: vr 09 okt 2020, 22:49
door ManuDRD-Racing
Mijn brommer heb ik afgesteld een maandje geleden toen t heel warm was. Zal ff kijken morgen of ik iets kan proberen
Re: brommer doet raar
Geplaatst: vr 09 okt 2020, 22:51
door ManuDRD-Racing
En die lichten? Heb je daar verstand van? Heb dus soms als ik afrem dat mn lichten uitvallen. Hebn geen zin in een wok doordat mn lichten het opeens niet meer doen
Re: brommer doet raar
Geplaatst: vr 09 okt 2020, 23:02
door 42
Das wel vreemd ja...zou of door kortsluiting kunnen komen of door te weinig stroom..slechte accu of spoeltjes of sluiting dus..denk ik, ben niet zo bekend met elektra van brommers..is pain in the hoofd.
Als het maar af en toe is zou je eerder aan een kortsluiting denken..denk ik..nu al hoofdpijn..

Re: brommer doet raar
Geplaatst: vr 09 okt 2020, 23:06
door 42
Euhmmm...ik zei iets doms.
Niet de eerste keer.
Ik durf er geld op in te zetten ook niet de laatste.
Iets te kleine sproeier moest dat zijn in de eerste reactie.
Iets met alcohol.
En dan in comfortabele hoeveelheid.
Re: brommer doet raar
Geplaatst: di 13 okt 2020, 12:55
door ManuDRD-Racing
Hij doet t weer, heb nog een uur in je thuisdorp staan kloten (Osb)want hij startte opeens helemaal niet meer

maar het bleek dat er hele verkeerde bougie in zat. Br8eg. Heb nu mn ouwe erin gedaan(br9es) en hij start weer met 1 kick.
Re: brommer doet raar
Geplaatst: di 13 okt 2020, 14:04
door 42
Dacht al gevloek te horen hier in Soepdurpe
Gelukkig opgelost iig.
Re: brommer doet raar
Geplaatst: do 05 nov 2020, 19:19
door Asulia
Klinkt alsof ie niet goed vonkt
Re: brommer doet raar
Geplaatst: do 05 nov 2020, 21:50
door ManuDRD-Racing
dat was idd ook t probleem. en een te kleine sproeier, maar is 3 weken geleden al gefixt.
iig bedankt voor t meedenken

Re: brommer doet raar
Geplaatst: za 07 nov 2020, 19:03
door Woutds0211
Hallo
Ik heb onlangs een aprilia sx 50 uit 2017 gekocht via 2dehands. De brommer is in orde en heeft maar 4600km gelopen. Maar nu ik er mee gereden heb maakt hij een vreemd geluid. Een gerateld geluid, helemaal niet zuiver zoals het hoort.
De brommer is doormiddel van een prop uit te halen opgedreven naar 55 op teller, en tandwiel verhouding 11/59 voor het snelle optrekken en een mindere top. Zou iemand de oorzaak of een aanleiding van het geluid weten of toch iets van tips kunnen geven.
Ik ben ook maar net begonnen dus ben niet de meest prof als het gaat om motoren.
Hier een filmpje, je hoort het niet derict maar als je goed luistert hoor je een ratelend geluid.
https://youtu.be/DxD7fQ9t4Ys
Re: brommer doet raar
Geplaatst: za 07 nov 2020, 20:34
door ManuDRD-Racing
Misschien moet je ff een nieuw topic aanmaken dan zien meer mensen het
Re: brommer doet raar
Geplaatst: ma 30 nov 2020, 14:08
door immetjes
ManuDRD-Racing schreef:Hij doet t weer, heb nog een uur in je thuisdorp staan kloten (Osb)want hij startte opeens helemaal niet meer

maar het bleek dat er hele verkeerde bougie in zat. Br8eg. Heb nu mn ouwe erin gedaan(br9es) en hij start weer met 1 kick.
BR8E
S is de standaard bougie en is koeler dan de BR9E
S, de BR8E
S is prima voor de winter en standaard uitlaat. R=ontstoort,
S=standaard,
G=Nikkel elektrode, voor de racerij, gaan langer mee dan de normale elektrodes onder extreme omstandigheden en zijn duurder.
Voor de zomer en een snelle uitlaat een koelere BR9E
S of BR9E
G monteren. Als een bougie te heet wordt kan je voor-ontsteking krijgen, als hij niet warm genoeg wordt gaat er vuil op achter blijven.