Pagina 1 van 1

Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: vr 09 feb 2018, 15:04
door Jurr
Hallo

Mijn Derbi wil niet meer stationeer lopen hij heeft een vastlopen gehad omdat de Olie kabel geknapt was heb nieuwe gaskabel gehaald en Nieuwe zuiger heb de vaucium pomp ook vervangen voor een benzine kraantje. Een plaatselijke brommer zaak dacht dat het met de elektra te maken had ma lijkt me sterk.
Als ik ga kicken en de gashendel helemaal dicht laat staan wil die niet aan als ik heel iets gas geef wel als die eenmaal loopt als ik Dan geen gas meer geeft valt die uit als ik klein beetje gas geeft blijft die gewoon aan stationeer schroef staat gewoon helemaal dicht ook rookt hij soms ook heel veel witte rook als ik stil sta. Hij stoters soms ook onder het rijden. Ik weet het zelf niet meer wie heeft tips of weet wat het is :wall:

Re: Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: vr 09 feb 2018, 15:11
door derbi-ftw
Bij een vastloper word bijna altijd de cilinder + zuiger vervangen. Was de cilinder nog in zo'n goede staat?
Koppakking verkeerd gemonteerd, dat er nu koelvloeistof bij komt? (witte rook + loopt niet/slecht stationair)

Re: Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: vr 09 feb 2018, 15:17
door Jurr
Nee cilinder was gewoon nog goed iets oplaten poetsen. Koelvloeistof is gewoon nog aan peil.
Maar als ik rij komt is er geen rook

Re: Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: vr 09 feb 2018, 16:40
door Sieb Veenstra
Probeer anders je luchtschroef een beetje in te draaien, dat verhielp bij mij het stotteren.

Re: Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: di 13 feb 2018, 21:02
door Jurr
Luchtschroef en stationeerschroef al geprobeerd en ook kleine sproeier geprobeerd

Re: Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: di 13 feb 2018, 23:48
door Sieb Veenstra
Valse lucht?

Re: Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: wo 14 feb 2018, 22:50
door Jurr
Niet dat ik weet zou voor de zekerheid benzine kraantje weer even omwisselen met het vacuümpomp je

Re: Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: do 15 feb 2018, 10:15
door Sieb Veenstra
Je kan heel makkelijk testen op valse lucht door deo of remreiniger te spuiten op alle verbindingstukken, loopt hij dan beter dan trekt hij valse lucht.

Re: Derbi loopt niet goed stationair

Geplaatst: vr 16 feb 2018, 23:04
door Jurr
Ga ik doen bedankt voor de tip :thumbup: