Pagina 1 van 1

Senda Drd limited of pro?

Geplaatst: ma 12 okt 2015, 10:30
door Tiptop
Hooi,
Ik ben opzoek naar een andere derbi en zat aan de DRD Pro te denken en de Drd limited editon.
Nou heb ik al wat onderzoek gedaan en kwam er achter dat de limited erg gewild is om de USD voorvork en de dubbele remschijven.
De Drd Pro heeft een totaal ander frame had ik gehoord en dat die niet echt zo goed is (Is dat waar?)
Ik moet vooral lange afstanden maken met meestal een hobbelige weg.
Waar een GPR niet echt geschikt voor is tenzij je al op je 16e wilt lijken op een 65+

Ik snap dat ik uit eindelijk zelf moet kiezen maar ik wil graag andere meningen en ervaringen horen zodat ik een goeie keus kan maken.


Gr Leon

Re: Senda Drd limited of pro?

Geplaatst: ma 12 okt 2015, 12:43
door ebervanroij
De pro heeft idd een ander frame, enige zwakke punt daarvan is het balhoofd. Persoonlijk zou ik voor de drd limited gaan (meer onderdelen verkrijgbaar en minder duur). Maar de Pro is dan wel weer specialer en mooier.

Re: Senda Drd limited of pro?

Geplaatst: ma 12 okt 2015, 13:38
door Rinkeeee96
ik heb zelf een pro, en al meerdere malen gereden op een drd of senda. Omdat t frame anders is is je zithouding anders. Zit hoger en ik vindt dat t een stuk fijner rijdt. Nadeel is zoals Eber zegt, onderdelen zijn lastiger te krijgen, Motorisch niet maar kappen wel, verder kun je eigenlijk alles gwn krijgen.

Re: Senda Drd limited of pro?

Geplaatst: ma 12 okt 2015, 21:50
door Gooncy
Ik zou zeker weten voor een Pro gaan! Ziet er net iets specialer en sportiever uit met de hoge achterkant en de bijzondere kappen.
Zit lekker hoog en het zadel is echt super zacht. De Pro heeft trouwens ook een USD voorvork, maar geen dubbele voorremschrijf.

Kappen van een pro kan je idd moeilijk vinden. Motorisch kan je gwn alles krijgen. De limited remschijven kan je trouwens niet zo makkelijk vinden en zijn best prijzig. Die van een Pro weer niet. (maarja hoe vaak vervang je die dingen dan ook? :P)

Ik krijg ook echt veel complimentjes van mijn Pro, gewoon puur omdat er niet zoveel van zijn in NL en hij er net wat specialer uit ziet. Maarja dat is bij de limited ook zo :P

Het is tenslotte je eigen keus :emo:

Re: Senda Drd limited of pro?

Geplaatst: ma 12 okt 2015, 22:26
door Tiptop
Gooncy heb je misschien goeie fotos van je pro?

Re: Senda Drd limited of pro?

Geplaatst: ma 12 okt 2015, 22:54
door D25
een goede pro is trouwens gewilder dan een goede drd. die pro's zien er altijd zo heerlijk dik uit :wub:

Re: Senda Drd limited of pro?

Geplaatst: do 15 okt 2015, 18:41
door Gooncy
Tiptop schreef:Gooncy heb je misschien goeie fotos van je pro?
Nee, niet echt haha. Zal als het wat beter weer is ff een gallery maken en wat goede foto's erop zetten.
En nog wat plannen aan dingen die ik wil aanpassen.