Pagina 1 van 1

Schijfrem dikte als versleten

Geplaatst: wo 18 dec 2013, 11:57
door senne3
Hallo

Ik ging deze week met mijn derbi naar een brommer shop voor even afspraakje te maken voor onderhoudje. Ok dit kan ik ook zelf, maar ik wou toch nog even voor de winterstop égt zeker zijn dat hij helemaal in orde is.
Dus die gast komt even mee kijken naar mijn derbi voor te zien of ze al geen nieuwe onderdelen moeten bestellen of zo. Nu zegt die gast dat mijn achterremschijf wel versleten is en mijn remblokjes ook, maar ik vind het er precies nog wel ok uitzien, en de blokjes zijn ook nog niet op dus ja.

Daarom dus de volgende vraag: weet er iemand wat de minimum dikte is van een remschijf voor een derbi senda ? En als de remblokjes moeten worden vervangen, moeten dan ook zo de remzuigers dat er aan zitten, ook mee moeten worden vervangen? Ik wil dit gewoon even allemaal chekken, want die gast kan mij natuurlijk alles wijsmaken.

Alvast bedankt!
Senne

Re: Schijfrem dikte als versleten

Geplaatst: wo 18 dec 2013, 12:49
door Joram
Op de remschijf staat de minimumdikte.

3mm dacht ik.

Re: Schijfrem dikte als versleten

Geplaatst: wo 18 dec 2013, 21:06
door Joep
Rempistonnetjes bedoel je de remzuigers mee?
Zolang deze niet blijven vast hangen en functioneren gewoon lekker laten zitten!