Bougie probleem?

Algemene vragen over Derbi.
Gebruikersavatar
TIJS
Tuner
Berichten: 324
Lid geworden op: di 22 nov 2011, 16:38
Vervoersmiddel: Derbi DRD Racing 2005
Locatie: Noorwegen

Bougie probleem?

Ongelezen bericht door TIJS »

Derbi loopt ineens erg slecht..

Gister wou ik gaan rijden, en dom als ik ben vergeten benzine kraantje open tezetten. Dus de brommer stopte ermee na 'n paar 100 meter. Ik de benzine kraan weer aan gezet, paar keer rustig kicken. Daarna weer gestart. Reed nog geen 100 meter toen ie uit viel. Hij wou wel starten, maar viel dood als ik geen gas gaf.

Vandaag weer proberen te starte, met choke kwam er geen leven in. Maar zonder choke, met 'n beetje gas starte ie wel. Maar wees 3x zoveel toeren op de stage6 teller. Mijn gevoel was dat hij rondt de 2000 toeren maakte, maar de teller wees 3-4000 toeren. :S

Bougie er uit gehaald, beetje schoon gemaakt. Toen deze er weer in zat starte ie wel met de choke. Klein stukje rijden.

Merkte al meteen dat er iets niet goed was. Stotterde als 'n gek op wat hogere toeren, net als of er een begrenzer op zit.

Bougie voordat dit allemaal gebeurde:

Afbeelding

Bougie daarna:

Afbeelding

Nieuwe bougie getest vandaag, ook de gasnaald 1 hakje omhoog gedaan.

Het begon goed, liep mooi en de toereteller wees de normale rpm. tussen de 1500 en 2000 toeren stationair. Toen rustig gaan rijden, om 'm op te warmen. Na wat km gas gaan geven, duurde niet lang toen begon hij weer te kloten. De toerenteller gaf ineens 2x zo veel toeren aan. Net zoals de forrige keer (post hier boven) Hij begon ook erg kut telopen op hoge toeren, weet niet precies wanneer man zou zeggen rondt 8-10k, HEEL erg te stotteren. Net als of hij geen vonk meer gaf..

Ook als ik bvb van ze 5e naar 2e schakeld valt ie dood zonder gas, geef ik 'n beetje gas komt ie wel weer zachtjes terug.

Ook even bougie na gekeken, deze was best licht bruin. Vindt ik wel erg gek, want deze was voor al dit gedoe mooi bruin. Vorrige keer met dit zelfde probleem zwart en nat, en nu licht bruin. Ik begrijp het niet..

Iemand die het snapt?

Foto bougie:
Afbeelding

Afbeelding
Gebruikersavatar
ThejustF1
Schakelrijder
Berichten: 180
Lid geworden op: ma 10 okt 2011, 19:42
Vervoersmiddel: Derbi Extreme '09
Locatie: Emmeloord

Re: Bougie probleem?

Ongelezen bericht door ThejustF1 »

Juiste sproeier?

speel is een beetje met je luchtschroef?
Bwoaaaaaaaap klik. Bwwwwwoaaaaaaaaaap

Afbeelding

http://derbi-forum.nl/viewtopic.php?f=40&t=9236" onclick="window.open(this.href);return false; Derbi x-Treme kopen?
Gebruikersavatar
TIJS
Tuner
Berichten: 324
Lid geworden op: di 22 nov 2011, 16:38
Vervoersmiddel: Derbi DRD Racing 2005
Locatie: Noorwegen

Re: Bougie probleem?

Ongelezen bericht door TIJS »

Het gebeurd ineens, en de sproeier was goed bruin eerst. Toen liep ik leeg voor benzine en toen kwam het probleem. Nu is de bougie ook veeeel lichter.. eerste keer dat het gebeurde was hij zwart. En nu is hij licht bruin.

Vandaag de top van de cilinder av hegaald, lijk me goed. Cilinder is goed.

Kop:

Afbeelding

Zuiger:

Afbeelding

Cilinder:

Afbeelding

Afbeelding

Enigste wat ik kan zien van pakking die slecht is is deze:

Afbeelding
Plaats reactie