Pagina 1 van 2

Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: do 25 sep 2014, 07:35
door Maarten-Jan
Hallo,

Zondag 12 oktober organiseren wij een mini meeting in Wamel (gelderland). Tijdens de meeting kan er worden gesprint en we zullen gewoon met zn allen een stuk gaan touren. Het is een mini meeting, dus verwacht geen 100 schakels. We zitten nu al op 15 man die komt en dat loopt nog op. Voor info even een appje naar 0634331504. ALLEEN VOOR SCHAKELBROMMERS.

Tijdens te meeting rijdt er een scooter mee waar diverse gereedschappen in zitten voor het geval er iets kapot mocht gaan, ook neemt iedereen zijn gopros, of andere actioncams mee voor een leuke aftermovie. De brommers lopen van 45 kmh tot 130 kmh, dus ben niet bang dat je te langzaam bent.


Iedereen op een schakelbrommer is welkom. Als je mee wilt graag een appje sturen naar 0634331504, dan geef ik de tijd en plaats waar we verzamelen.


Mvg Maarten

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: do 25 sep 2014, 09:44
door Jasper
Waar wordt er gesprint?

En motors ook welkom?

Als de sprint locatie veilig is, dan wil ik eventueel ook wel met mijn sprinter komen.

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: do 25 sep 2014, 15:27
door Maarten-Jan
Motors zijn ook zeker welkom. De sprintlocatie is niet geheel veilig, maar er rijden geen tot weinig auto's. We sprinten op de blauwe brug in boven leeuwen. Als je suggesties hebt voor een betere plek om te sprinten hoor ik het graag.

Mvg Maarten

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: do 25 sep 2014, 18:44
door Jasper
Ow dat is een super plek, daar deed ik bij mijn meetings ook altijd sprinten. Op een zondag zelden auto's, geen overlast aan omwonende, en de hele brug is goed te overzien. Ook kunnen andere rijders die niet willen sprinten veilig hun brommer aan de kant zetten.

Even kijken wat ik doe, kom naar de verzamel plaats wel met de motor. En dan kijk ik wel of ik mee rij met de motor of de sprinter ga halen en met de auto met de sprinter erop naar de sprintbrug kom.

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: do 25 sep 2014, 22:59
door Maarten-Jan
We verzamelen bij de carpoule in Benenden leeuwen (PWA brug) tenzij iemand een betere plek weet (in dat geval zijn alle suggesties welkom).
En weet wel dat wij allemaal geen prof sprinters zijn XD je rijdt ons er allemaal finaal uit, zonder enige twijfel. We doen de sprintjes gewoon voor de lol. En de blauwe brug is tevens ook een goede brug om gewoon een beetje te kloten zonder overlast te veroorzaken. De tijd zal ik nog ruim van te voren laten weten.

We hebben er zin in :dry:

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: vr 26 sep 2014, 06:39
door Jasper
Ja ik weet ook wel dat jullie voor de lol sprinten en geen "echte" sprinters hebben.

Maar misschien is het wel leuk als je een snelle brommer hebt, je brommer te pijlen met een die 7,2 sec rijdt op 150 meter.

Als je de tijd inderdaad nog even wilt posten tegen die tijd, zie je me wel verschijnen.

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: vr 26 sep 2014, 15:41
door Derbi-DRD-Oss
Als ik kan en het weer is er naar dan kom ik zeker naar wamel is goed te doen van uit oss :thumbup:

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: vr 26 sep 2014, 17:37
door Maarten-Jan
Top !

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: wo 01 okt 2014, 21:22
door Maarten-Jan
De afgesproken tijd is 12:00 smiddags.

Dus, IEDEREEN MET EEN SCHAKEL, ben er bij op 12 oktober. We spreken af om 12 uur bij de carpool in Beneden-Leeuwen bij de Prins Willem Alexanderbrug. We zullen daar een kwartiertje wachten en gaan dan richting de blauwe brug in boven leeuwen. Dus mocht je later komen, dan kun je naar de blauwe brug komen. Mocht je echt veel later komen, dan raad ik je aan om mij even een berichtje te sturen zodat ik onze locatie kan doorgeven (0634331504). We blijven net zo lang spelen op de blauwe brug tot we een stukje willen gaan rijden ;) . Houd het weer in de gaten, bij slecht weer plannen we een andere datum.

Dus, ben er bij en neem je schakelvrienden mee !
Tot zondag

Mvg,
Maarten

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: do 02 okt 2014, 18:13
door JimAA
Als het weer goed is ben ik er bij 12 oktober!

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: do 02 okt 2014, 21:02
door Maarten-Jan
JimAA schreef:Als het weer goed is ben ik er bij 12 oktober!
Top !

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: zo 12 okt 2014, 11:01
door Maarten-Jan
De meeting gaat door natuurlijk ! Goed weer, alleen een beetje mistig. Meer compressie zullen we dan maar zeggen :P

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: zo 12 okt 2014, 11:11
door Derbi-DRD-Oss
sorry boy's ik ken er niet bij zijn ivm fam problemen
volgende keer beter

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: di 14 okt 2014, 15:36
door theodt
politie was gekomen toch?

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: di 14 okt 2014, 16:02
door Jasper
Wel?

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: di 14 okt 2014, 16:36
door jeroenvs
Dat is ook voor het eerst

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: di 14 okt 2014, 18:42
door erwin
Politie was vals alarm: een hulpdienst met sirene op de doorgaande weg, wat goed te horen was op de brug...

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: di 14 okt 2014, 20:46
door Maarten-Jan
Er was blijkbaar een sirene gehoord, maar dat was vals alarm gelukkig. Een poltie en crash vrije meeting gelukkig ;)

Leuk dat iedereen er was. Ik heb een totale opkomst van 27 man geteld. Smorgens was het een beetje mistig, maar gelukkig kwam het zonnetje smiddags door :happy: . Ik heb het erg naar mn zin gehad en ik hoop jullie ook !

Word vervolgd in zomer 2015 :D

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: za 18 okt 2014, 10:49
door Derbi-DRD-Oss
Jammer dat ik er niet bij kon zijn !
is er nog gefilmpt en komt er nog een filmpje online ?

Re: Meeting wamel 12 oktober

Geplaatst: za 18 okt 2014, 14:06
door erwin
Er is genoeg gefilmd, zelfs onderweg met een GoPro zag ik .
Ik zou er ook graag iets van terug zien, wie heeft er wat filmpjes???